טלפון: 050-8716716 |

הנהלה

 

אורנה רייטר – שותפה ומנכ"ל

בעלת ניסיון רב בניהול והובלת תחום משאבי האנוש. שותפה בהקמת חברות ויחידות עסקיות בשוק הישראלי. מתמחה בתכנון והטמעת אסטרטגית משאבי אנוש, בייעוץ ובפיתוח ארגוני בחברות מקומיות וגלובליות.

"במשך שנים רבות, במסגרת הובלת תהליכים לפיתוח ההון האנושי בחברות בהן עבדתי פגשתי כלים ושיטות מגוונות לפיתוח מנהיגות ניהולית, אישית, ולפיתוח צוותים. בשבילי שילוב העבודה עם הסוסים בתהליכי פיתוח והעצמה זה כמו לשים מראה ענקית שמשקפת את הפער בין איך שאנחנו רוצים להתנהל לבין איך שאנחנו מתנהגים בפועל. הלמידה באמצעות הסוסים מהירה יותר ואפקטיבית יותר. האנשים חווים, מרגישים וזוכרים מה קרה להם.  בסיוע המנחה, מגיעים המשתתפים להבנה מה קרה להם עם הסוסים, מה התכוונו לעשות ומה עשו. ההבנה והחיבור למציאות, מאפשרת למשתתפים ליישם את הלקחים  בחיים המקצועיים והפרטיים."

אורלי ברק- שותפה ומנהלת מקצועית.

בעלת ניסיון רב בייעוץ ארגוני, פיתוח מנהלים והנחיית קבוצות. מייסדת ושותפה בחברת 'ברק, בן-שלום'  לייעוץ ארגוני.  ב-10 שנים האחרונות משלבת עבודה עם סוסים בתהליכי פיתוח ארגוני בארץ ובארה"ב. מורה לרכיבה ובעלת הסמכה של ארגון EAGALA‏ ארה"ב.

"עד גיל 37 לא היה לי כל קשר עם סוסים. יום אחד הגעתי במקרה לאורווה, ראיתי את מה שקורה בין סוסים ורוכבים, ובאותו רגע החלטתי שאני לומדת לרכוב. בהתחלה פחדתי מאוד. בתור מישהי שעובדת בדרך כלל במשרד ובעיקר עם הראש, המגע הפיזי הזה, בחוץ, כשהטבע מסביבי, היה לי חדש. כשעלית על הסוס, שהוא חיה מאוד רגישה לצליל, לתנועה, לריח ולתגובות של הרוכב עליה, גיליתי שאני בכלל לא אסרטיבית כמו שחשבתי, שאני לא ברורה ושאני מעבירה מסרים כפולים. הסוס הפך להיות המראה שלי, עזר לי להבין מה אני באמת עושה, להתגבר על פחדים משתקים ולפתח נחישות. עברתי תהליך משמעותי של העצמה, והבנתי שזו לא רק חוויה אישית שלי, אלא שיש פה אפשרות ליצור תהליכים גם לאנשים אחרים, בדרך שונה מזו שהכרתי"