טלפון: 050-8716716 |

סדנאות מנהלים

למי מתאימות סדנאות מנהלים? למה כדאי להשקיע, להגיע וללמוד מסוסים? איך בוחרים את הכלים שיעזרו לנו לשנות גישה וללמוד קצת על עצמנו?

הרבה מאוד אנשים כלל אינם מודעים לעובדה כי יש ביכולתם לשנות את עצמם מן הקצה אל הקצה. הרבה מאוד אנשים כלל אינם מודעים לעובדה כי הם זקוקים לכלים על מנת ללמוד על עצמם. תובנות אלה נכונות לעצמאים לשכירים למנהלים וכמובן לכל אחד באופן אישי.

מסתבר כי לסוסים יש את היכולת הזו להעמיד כל אחד ואחת בפני מראה ולהסביר ללא מילים מה היא ההתנהלות של כל אחד במצבים כאלה או אחרים. סדנאות מנהלים יעזרו בעצם לכל מנהל ומנהל ללמוד על יכולותיו כמנהיג, בעזרת הסוסים כל אחד יוכל להגדיר לעצמו את החולשות שלו לצד הצדדים החזקים שלו.

איך בעצם ניתן בעזרת הסוסים להבין את היכולות הניהוליות שלנו? סוסים מגיבים, סוס הוא בעל רגישות יוצאת דופן ומטבעו הוא זקוק לדמות שתוביל אותו, כך נולד הסוס בטבע ויש לו היכולת לזהות את הלידר שבחבורה. סדנאות מנהלים למעשה ישקפו לכל אחד בעזרת הסוסים את יכולותיו להנהיג ולתפעל קבוצת עובדים הסוסים יוכלו להראות תמונה די ברורה לגבי היכולת תפקוד במצבי לחץ, התנהלות ברגעי משבר וכולי. הדרכת מנהלים תותאם לכל ארגון על פי הצרכים של אותו הארגון.

הדרכת מנהלים? איך בוחרים את הסדנה המתאימה בדיוק לכם?

כאמור בבחירת סדנאות מנהלים המתואמות בדיוק לצרכים שלכם חשוב מאוד להבין כי לניסיון ולידע של מי שבונה עבורכם את הסדנא יש חשיבות רבה. ניסיון וידע יעזור לבנות את מערך הסדנא ולגעת בנקודות ספציפיות המתאימות בדיוק לארגון שלכם.

כמו כן מומלץ להתייעץ עם מי שחווה את חווית סדנאות מנהלים ולהתרשם לטובה מאותן סדנאות, מהדרך בה הן מועברות ומהתובנות שניתן לרכוש בהן.

הכשרת מנהלים? דרך הסוס לשירותכם!

דרך הסוס מעבירים סדנאות לכל הגופים ולכל הארגונים בצורה מעניינת ומרתקת. בניית תוכנית לטובת הכשרת מנהלים איכותיים. שימוש בטכניקות לימוד שונות ומגוונות. אימון מנהלים בצורה יוצאת דופן. אימון מנהלים במקצוענות לשביעות רצונכם.

ניהול עובדים