טלפון: 050-8716716 |

סדנת ניהול זמן

איך משפיע הזמן על חיינו? איך ניתן ללמוד לנהל את הזמן בצורה הטובה יותר? איך ניתן בעזרת סוסים לדעת להתנהל נכון יותר? איך בוחרים את הסדנא שלכם?

לאורך ההיסטוריה לסוסים הייתה משמעות גדולה מאוד בכל מיני תקופות ובכל מיני תפקידים. לא פעם נוכחנו לדעת כי חברות ענק מציבות דמות סוס בלוגו שלהם או מקרים בהם סוס הוא משמש כסמל של עמים. לסוס יש תכונות רבות המוכרות יותר לציבור כמו אצילות ועוצמה, לאורך ההיסטוריה מעמד האצולה נהג להתהדר בסוסים משובחים ואיכותיים.

אולם לא הרבה יודעים כי לסוסים יש עוד הרבה מאוד תכונות אשר תורמות רבות לנפש האדם וליכולת של האדם ללמוד על עצמו. מסתבר כי התנהגות הסוסים נובעת לא פעם מאותם מסרים אשר הוא מקבל מהסביבה שלו, הסביבה שלו יכולה להיות גם אתם או כל מי שבה במגע עם הסוס.

חברת דרך הסוס לקחה את התכונות והיכולות של הסוסים ורתמה אותם לעזרת אנשים רבים מכל הרבדים על מנת ללמוד על עצמם, על החולשות שלהם ועל הדברים החזקים שלהם. מנהלים רבים, כך מסתבר כלל אינם מודעים לעובדות כאלה ואחרות בדרך התנהלותם ועל כן ניתן ללמד כל אדם באשר הוא וכל מנהל על עצמו ועל דרך ההתנהלות שלו, סדנת ניהול זמן זו דוגמא אחת מיני רבות שניתן ללמד קבוצות כאלה ואחרות דרך הסוסים.

סדנת ניהול זמן? בשביל מה זה חשוב?

סדנת ניהול זמן הן עשויות להיות ההבדל בין הצלחה לכישלון בתחומי חיים רבים. רבים מאיתנו מתלוננים כי אינם מספיקים להגיע ולעשות דברים. סדנת ניהול זמן יוכיחו לכם כמה זמן יש לכם להגיע בצורה נכונה לתחומי חיים רבים.

סדנא לניהול זמן תפתח בפניכם עולם אפשרויות גדול ורחב, סדנא לניהול זמן מקצועית תעזור לכם למצוא זמן גם לעצמכם.

ניהול זמן אפקטיבי? דרך הסוס לשירותכם!

סדנת ניהול זמן על ידי צוות מרצים מנוסה ובעל ידע רב. לימוד ניהול זמן אפקטיבי מתוך ניסיון של שנים רבות בתחום, לימוד של ניהול זה מותאם בדיוק לצרכים שלכם.

סדנאות ניהול