טלפון: 050-8716716 |

סדנאות ניהול

מה היא הדרך הטובה ביותר ללמוד על ניהול נכון ותקין? איך בוחרים היכן ללמוד על ניהול איכותי? מה הקשר בין סוסים לניהול? מי צריך ללמוד על ניהול?

רבים מאיתנו כלל אינם יודעים כי לאותה חיה אצילית יש תכונות מדהימות אשר יכולות להועיל לבני האדם גם מעבר לרכיבה מנקודה א' לנקודה ב'. סוסים יכולים ללמד את בני האדם על עצמם הרבה יותר ממה שבני האדם יכולים ללמוד על עצמם. טכניקת לימוד דרך הסוסים הביאה כבר הרבה מאוד מנהלים לשיפור יכולות ולשדרוג יכולת הניהול שלהם.

בעבר הרחוק היה נהוג להשתמש בסוסים לצורכי רכיבה עצמית או ככלי עבודה כזה או אחר. עם השנים התגלו גם תכונות נוספות אצל הסוסים אשר יכולות להועיל לבני האדם, מסתבר כי לסוסים יש את היכולת לזהות מצבים כאלה או אחרים אצל בני האדם או הסובבים אותם ולפעול על פי המידע שהם מקבלים. סוסים מחפשים את המנהיגים שלהם בטבע על מנת להתנהל על פיהם. סוס ידע לזהות ראשון מי הוא המנהיג וכך למעשה יוכלו משתתפי סדנאות ניהול ללמוד על היכולות שלהם עצמם.

מעבר לאותם יכולות ניהול של אדם כזה או אחר יוכל הסוס להעביר לאדם גם את התכונות החסרות אצלו ומצד שני יוכל אותו אדם ללמוד על התכונות הטובות שלו. לשם לימוד נכון ויעיל צריך את הצוות שידע לכוון נכון את התוכנית הלימוד.

מהו ניהול אפקטיבי? היכן כדאי ללמוד סדנאות ניהול אלו?

כאמור תוכנית לימוד של סדנאות ניהול דרך הסוס מתוכננות ונבנות על ידי צוות מקצועי ומיומן אשר רכש ניסיון רב בתחום. דרך הסוסים ובעזרת צוות בעל ידע בניהול ארגוני תוכלו לקבל כלים מפתיעים ביותר לטובת ניהול אפקטיבי יותר של העובדים וגם של עצמכם.

ניהול ארגוני? דרך הסוס לשירותכם!

חברת דרך הסוס תאפשר לכם ללמוד על הניהול הארגוני בצורה יוצאת דופן, חווית סדנאות ניהול אשר לא תשכחו הרבה זמן. ניהול הדרכה ברמה גבוהה מאוד, הקפדה על סדנאות ניהול הדרכה בתנאים מעולים. שירות אישי והדרכה מקצועית לאורך כל הדרך.

 סדנאות מנהלים