טלפון: 050-8716716 |

סדנאות פיתוח מנהלים

איך תדעו אם אתם מנהלים טובים יותר או טובים פחות? איך בוחרים סדנאות פיתוח מנהלים הטובות ביותר? מה הקשר בין סוסים למנהלים?

בכל ארגון גדול או קטן צריכה שתהיה היררכיה ברורה ומקובלת על כולם. סדר היררכי תורם מאוד לכל אחד להבין את תפקידו בכוח ובכך לקדם את אותו ארגון אל האופק האולטימטיבי. אבל נשאלת השאלה האם כל אחד יודע ומודע לחשיבות תפקידו ואיך לגרום לאחרים להבין ולקבל מרות של מנהל כזה או אחר.

סדנאות פיתוח מנהלים באות בכדי לעזור לאותו מנהל זוטר או בכיר להבין מה הן הדרכים הטובות והיעילות ביותר על מנת לעזור לארגון להתקדם. התקדמות הארגון תלויה כמובן בכוח האנושי שמפעיל את המערכת הזו ועל כן לתכונות של המנהל חשיבות רבה ביכולת לגרום לעובדים לנוע קדימה.

סדנאות פיתוח מנהלים של דרך הסוס פותחות בפני המנהלים והעובדים עולם ומלואו. באדיבות הסוסים כל מנהל יוכל להבין את המשמעות של ניהול נכון וחשוב מכך מה הוא צריך לעשות על מנת להיות מנהל טוב יותר. הסוסים יציבו מראה מול פניהם של המנהלים בו יוכלו לזהות את החולשות שלהם ולתקן אותם, כמו כן כל מנהל יוכל להכיר גם בחזקות שלו ולטפח אותם עוד יותר. פיתוח מנהלים בכירים בעזרת סדנאות מסוג זה זו המומחיות של דרך הסוס.

פיתוח מנהלים בכירים? איך בוחרים את הסדנא המתאימה ביותר?

כאמור על מנת לפתח יכולות כאלה ואחרות חשוב להביא את הדברים בצורה ברורה וחד משמעית. סוסים חשים ופועלים בהתאם, בעזרת הסוסים אשר מטבעם יודעים לזהות את תכונות המנהיג ולפעול לפיהם יוכל כל מנהל להבין ולהכיר את כושר ניהולו.

צוות פיתוח הדרכה? דרך הסוס לשירותכם!

סדנאות פיתוח מנהלים אלו יבנו במיוחד עבור כל ארגון וארגון על פי צרכיו. טכניקות לימוד של צוות פיתוח הדרכה או סדנאות פיתוח מנהלים אשר יתרמו גם בכל הקשור לעניין פיתוח עובדים תוך כדי חווית לימוד מושלמת ומרתקת. סדנאות של פיתוח עובדים ומנהלים באווירה אחרת.

צוות מקצועי מאוד ומנוסה מאוד אשר רכש ידע רב וניסיון בארגון סדנאות לגופים רבים מאוד בהצלחה רבה.

סדנאות ניהול זמן