טלפון: 050-8716716 |

קורס משא ומתן

כאשר שומעים על קורס שמלמד משא ומתן, המטרה וקהל היעד לא תמיד ברורים בהתחלה. נשאלת השאלה מהו קורס משא ומתן, למה צריך אותו ולמי הוא מיועד? ובכן, קורס משא ומתן מעניק כלים בעיקר למנהלים של ארגוניים ומחלקות, במטרה ליצור חיבור בין העובדים השונים בחברה וכדי לייעל את מטרות העסק.

מהו קורס משא ומתן?

בעבר, המערכות הארגוניות התנהלו בצורה של הפרד ומשול, אך עם התפתחות הטכנולוגיה מרבית התפקידים הסיזיפיים הופקדו בידי המחשבים והגורם האנושי התפנה לעבודה יצירתית ומורכבת יותר. מצב זה יצר תנאים חדשים להצלחה של ארגון, מוצר או שירות, בכך שהעמיד את שיתוף הפעולה בין העובדים כתנאי עליון להצלחה. אך הדרכים שבהן מייצרים שיתופי פעולה עסקיים בין גורמים אנושיים עדיין נשאר בעלטה.

קורס משא ומתן מיועד בדיוק לשם כך ותורם למעשה להתנהלות מוצלחת בסביבה תעסוקתית מורכבת. הקורס מעניק למנהלים ולאנשים בעמדות מפתח כישורים ויכולות של הקשבה, יצירה וניהול של דיאלוג, הבנה של צרכים שונים, ניהול עימותים ומשברים וכדומה.

כיצד ישפיע הקורס על העסק שלכם?

הכישורים הנלמדים במהלך הקורס יאפשרו למנהלים ולאנשים בעמדות מפתח לייצר שיתופי פעולה ודיאלוג בינם לבין העובדים ובין העובדים לבין עצמם. הדבר הזה חשוב ביותר על מנת לייעל את פעילות העסק ולהביא להצלחתו. באופן זה תיווצר תשתית אפקטיבית ויעילה לצמיחה של ארגון עסקי עם דפוס נכון ופורה יותר מבעבר.

כמו כן, הקורס יעניק למנהלים ולאנשים בעמדות מפתח יכולות לייצר שיתופי פעולה חוץ ארגוניים, עם ספקים או עם ארגונים תומכים, בהתאם לצורכי הארגון ובהתאם לדרישות ולתקציב העסק. למעשה, הקורס מאפשר לעסק להגיע למטרותיו, תוך כדי טיפול נכון בגורם אנושי חיצוני ותוך כדי למידה כיצד לרתום את הגורם האנושי לטובת הארגון.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

יועצת ארגונית